Hakkımızda

Uzun yıllardır düğün arabası kiralama hizmeti veren işletmemiz en mutlu gününüzde yanınızda olmaktadır. Çalışma kadromuz yıllardır aynı sektörde bulunan ve tecrübeli kişiler tarafından oluşturularak sizlere unutulmayacak bir gün boyunca eşlik etmektedir. Gelin arabası İzmir gibi arayışlarınızda sizlere tamamiyle bakımlı ve şirin görünümlü araçlarımız ile hizmet verilmektedir.

Düğün günü her insan için çok önemli ve unutulmayacak bir gündür. Gerek araçlarımızın göz alıcılığı gerek şoförlerin profesyonelliği ile sizlere muhteşem bir gün yaşatacaklardır. En özel düğün gününüzde ekibimiz sizlere en iyi şekilde hizmet verecektir. Tamamiyle profesyonellerden oluşan bir ekip ile harika bir gün geçirebilir ve unutulmayacak anlar bırakabilirsiniz.

İzmir de bütün gözlerin üzerinizde olduğu ve davetlilerin günlerce konuşacağı şekilde bir gün geçirmek sizlerin elindedir.

Başarılı ve bugüne kadar sorunsuz kiralama hizmetini gelin arabası İzmir adı altında veren işletmemiz ihtiyaç duyulması durumunda her zaman hazırdır. İster dilediğiniz saatler ister günün ilk ışıklarında şehir turu atmaya başlayabilirsiniz.


Warning: Undefined variable $default in /home/gelinar1/public_html/wp-content/themes/evren-wp/single.php on line 52

Warning: Undefined variable $alt in /home/gelinar1/public_html/wp-content/themes/evren-wp/single.php on line 52

Halil Alataş