1957 Chevrolet Belair

Aracımız 1957 Chevrolet Belair Spor Modelidir . Türkiye' de Ender Bulunan Bu Aracımız Bir Çok Klasik Araba Fuarında Boy Göstermiş, Mahsun Kırmızıgül' ün Yapımcısı Olduğu Mucize Filminde Oynamış ve Başta Anadolu Ajansı Olmak Üzere Bazı Haber Kuruluşları Tarafından Yayını yapılmıştır. Klasik Gelin Arabası Kiralama Denildiğinde Bünyesinde En Fazla Araç Barındıran Firmasıyız. Araçlarımızın Bakımları Zamanından Önce Yapılır. Düğün Arabası Kiralama Yaparken Firmanızın Bu İşi Yasal Yaptığından Emin Olun. Aksi Takdirde Mağdur Olabilirsiniz.

Araç Kiralayan Müşterilerimize Gelin Başı ve Makyajı Bizden Size Hediye. Düğün Öncesi Gaziemir Vizyon Kuaförde Ücretsiz Prova Yaptırabilirsiniz.

1. 100 km. Yakıtı biz karşılıyoruz. Km. Aracın Garaj Çıkışından Başlar ve Garaj Girişinde Sona Erer. Çıkış yeri Konak’tır. Km. Aşım Durumunda Aracın 1 Km. Yakıt Tüketimi 1 TL . dir.

2. Araç Süslemesi Ücretsizdir.

3. Araçlarımız Şoförlü Olarak Kiralanmaktadır. Şoförlerimiz Giyimine Özen Gösteren, Saygılı Ve İkinci Bir Sağdıç Olacak Deneyimli İnsanlardan Oluşmaktadır.