1963 Volkswagen Meyers Manx

Aracımız 1963 Volkswagen Meyers Manx Modelidir. İsviçre Alman Ortak Yapımı Olan Bu Aracımızdan Türkiye’ de Toplamda 7 Adet Bulunmaktadır. Aşırı Derecede İlgi Çeken Bu Aracımızın En Önemli Avantajı İse Gelin Ve Damat için Arka tarafta Geniş Bir Alan Olması, Bu Alan Çiftlerimizin Bacaklarını Dizlerini Bükmeden Uzatabilecek Kadar Geniş Olmasıdır. Piyasada En Geniş Bilinen Bmw 7.40 dan Bile daha Geniştir. İzmir Vosvos Kiralama Denilince Bünyesinde En Fazla Araç Barındıran Firmayız. Gelin Arabası Kiralama Yaparken Firmanızın Bu İşi Yasal Olarak Yaptığından Emin Olun. Aracımız Gündüz İstediğiniz Bir Saatte Gelir ve Gece 01.00 Gibi Düğün Bittikten Sonra Sizi Gideceğiniz Yere Bırakır. Çevre İllere Hizmetimiz Vardır.

1. Araç Kiralama Süresi 8 Saat İçindir. 8 Saat Sonrası Her Saat İçin 300 ₺ Talep Edilmektedir. Yakıt Ücreti Km. Başına 3 ₺ Talep Edilmektedir.

2. Süsleme ve Şoförlük Hizmeti Fiyata Dahildir. Davul Zurna Hizmetimiz Vardır.

3. Araçlarımız Şoförlü Olarak Kiralanmaktadır. Şoförlerimiz Giyimine Özen Gösteren, Saygılı Ve İkinci Bir Sağdıç Olacak Deneyimli İnsanlardan Oluşmaktadır.

Araç Kiralayan Müşterilerimize Düğün Klibinde % 50 İndirim Fırsatını Kaçırmayın.

ĞÜN KLİPLERİ