İzmir Klasik Düğün Arabası

İzmir Klasik Düğün Arabası

İzmir bölgesinde kiralık olarak onlarca çeşit aracımız bulunmaktadır. İzmir klasik düğün arabası kiralamak istediğinizde firmamız ile iletişime geçerek mükemmel görünümlü araçlarımızı kiralayabilirsiniz. 1964 modele kadar uzanan araç çeşitlerimiz tamamiyle en iyi rakamlar ile kiralanmakta dır.

Araçlarımız klasik ve koleksiyonluk olması sebebi ile her organizasyon dönüşünde çeşitli bakımlardan geçmektedir. Hiç bir misafirimizin en mutlu günlerinde zora girmemeleri ve o günü unutulmaz kılmak için tüm detaylar tarafımızca düşünülerek uygulanmaktadır. Araçlarımız model olarak klasik olsa da iç ve dış aksamları tamamiyle yenilenmiş ve harika bir görünüm verilmiştir.

Bakımlı ve şirin görünüme sahip araçlarımızı İzmir klasik düğün arabası olarak kiralama gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Üstü Açık Gelin Arabası

Uzun yıllardır sektör de hizmet veren gelin arabası İzmir firmamız bugüne kadar yüzlerce ailenin en mutlu günlerinde yanında yer almış bulunmaktadır. İzmir de bütün gözlerin üzerinizde olmasını ister misiniz? İşte o zaman doğru yerdesiniz. İzmir halkı ve davetlilerin günlerce konuşacağı harika, şık ve üstü açık İzmir klasik düğün arabası ile salon yada alana giriş yapabilirsiniz.

Düğün mevsiminin geldiği bu dönemlerde her çiftin hayali kır düğünü gerçekleştirmektir. İzmir ilçemizde de bir çok mekan kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmekte ve en güzel gününüzü ölümsüzleştirmektedir. Kır düğünü gibi alanlara üstü açık gelin arabası ile girebilmeniz de mümkün olmaktadır. Gelin arabası izmir olarak arayışlarınızda düğünün gerçekleşeceği alana kadar girebileceğiniz klasik düğün arabaları sunmaktayız.

İzmir Bakımlı Düğün Arabası

Hiç bir kısıtlama ve şartlar uygulanmadan şoförlü olacak şekilde kiralama gerçekleştirilmektedir. İzmir için gelin arabası kiralama gerçekleştirdiğinizde araçlarımız full depo olarak yola çıkmaktadır. Tüm aksilikler göz önünde bulundurularak yedek araçlarımızda hazırda bekletilmektedir. Bu güne kadar başımıza yolda kalma gibi can sıkıcı bir olayla karşılaşmasak da gelin arabası olarak kiraladığımız araçların koleksiyonluk ve klasik olması sebebi ile önlemler alınmaktadır.

Hayatınızın en önemli ve heyecanlı gününde anı ölümsüzleştirmek istiyorsanız gelin arabası İzmir işletmemizi tercih edebilir ve kusursuz resimlere sahip olabilirsiniz. İzmir düğün arabası kiralamak istediğinizde çeşitli kampanyalar ve indirimler uygulanmaktadır. Gün boyu istediğiniz bölge ve yerlerde gezebilirsiniz. Profesyonel video ve resim paketimizde klasik gelin arabası olarak bizleri tercih eden çiftlerimize avantajlı fiyatlar ile sunulmaktadır.

Günün başlangıcından düğünün sonlanmasına kadar harika bir gün geçirebilir ve bu anları profesyonel kameraman ekibimiz ile de resimleyebilirsiniz.

Halil Alataş