İzmir Düğün Gününüzde Şehir Turu Yapın

İzmir Düğün Gününüzde Şehir Turu Yapın

İzmir de bulunan tüm ilçelerde şehir turu yapabilir ve unutulmaz bir gün geçirmek sizlerin elindedir. İzmir düğün gününüzde şehir turu yapın ve o muhteşem anlarınızı unutulmaz kılabilirsiniz. Günümüzde bir çok bölgede kiralık gelin arabası tercihleri klasik ve modern araçlar tercih edilmektedir. Uzun yıllardır gelin arabası İzmir hizmeti veren firmamızdan araç kiralama gerçekleştirebilir ve o günü unutulmaz kılabilirsiniz.

Gelin arabası kiralama hizmeti olarak sunduğumuz araçlarımız klasik olmasına karşın iç ve dış aksamları tamamiyle değişerek yenilenmiştir. Masallardaki gibi bir gün yaşamak ve o günü başından sonuna güzel geçirmek için iletişime geçebilir ve hemen yerinizi ayırtabilirsiniz. Hemen iletişime geçerek İzmir düğün gününüzde şehir turu yapın.

Yaz sezonu yoğun ve tam düğün dönemi olmasından ötürü yerinizi erkenden ayırmanız gerekmektedir.

İzmir Gelin Arabası Kiralamada Yol, Şoför Ücretleri

Her dönem belirli kampanyalar ile adından sıkça söz ettiren gelin arabası İzmir ekibimiz sizlere uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları da sağlamaktadır. Sabahın ilk saatlerinden itibaren gelin alma, kuaförden alma gibi durumlarda bile araçlarımız sizlere eşlik edecek ve boş kalan vaktinizde sizlere şehrin önde gelen yerlerinde fotoğraf ve video çekmek imkanı sağlanacaktır.

Harika araç seçenekleri ve uzman şoför ekibimiz ile İzmir düğün gününüzde şehir turu yapın.

Araçlarımız garajdan çıkarken 100 km tekabül edecek şekilde benzin ile yola çıkmaktadır. Gün boyu size eşlik edecek olan şoförlerimiz işinde uzman ve yüzlerce defa gelin arabası şoförü yapmış kişiler olmaktadır. Tecrübeleri ile sizlere rahatlatacak ve gününüzü harika geçirmeniz için sizlere destek olacaktır.

100 km lik benzin, araç süslemesi ve sizlere eşlik edecek olan şoför fiyata dahil olmakta ve ekstra ücret talep edilmemektedir.

İzmir Klasik Araba Kiralama Esnasında Arızalanır mı?

İzmir eski model gelin arabası kiralama hizmeti esnasında arızalanma durumu ilk akla gelen durumdur. Fakat arıza olmaması için ekibimiz aşırı dikkatli davranarak özel günlerinizde sizlere destek vermektedir. Her kiralama görevi sonrasında işinde usta kişiler tarafından araç bakımları yapılmakta ve risk sıfıra indirilmektedir. Klasik gelin arabaları bakımlı olması sebebi ile herhangi bir yolda kalma durumu söz konusu değildir.

Her ihtimale karşı yedek araçlarımız hazır bir şekilde bekletilmekte ve olası aksilik durumunda direk devreye girmektedir.

Halil Alataş