İzmir Klasik Araç Kiralama

İzmir Klasik Araç Kiralama

İzmir de unutulmaz bir gün yaşamak ister misiniz? İzmir klasik araç kiralama hizmeti veren firmamız yıllardır büyük araç filosu ve hayallerinizdeki araçlar bulunmaktadır. İzmir ilçelerinde aradığınız kiralık gelin arabası için işletmemiz den hizmet alabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile gelin arabası İzmir kiralama hizmeti profesyoneller ile gerçekleştirilmektedir. İşletmemiz bu hizmeti ek iş olarak yada geçici iş olarak bakmamaktadır.

Tamamiyle geçimimizi gelin arabası kiralama hizmetinden kazanıyor olmamızdan ötürü müşterilerimize en iyi fiyat ve kusursuz bir gün geçirmelerini sağlamaktayız.

Uzun yıllardır İzmir ilçelerinde gelin arabası kiralaması gerçekleştiren işletmemiz hayalinizdeki tüm araç seçenekleri ile hizmet verilmektedir. Kiralık vosvos yada kiralık limuzin gibi arayışlarınızda tamamiyle yeniden tasarlanmış şirin ve kusursuz araçlarımız ile İzmir de unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

İzmir Düğün Arabasında Araç İçi Donanımlar

Düğün günü insanların yaşamak istediği en özel günlerden bir tanesidir. Sabahın ilk saatlerinden düğün bitişine kadar sizlere adeta ikinci bir sadıç kadar yakın olacak ve tecrübesi ile sizleri yönlendirecek bir ekiple çalışmak isteyebilirsiniz. Günün heyecanı ile bir çok şey aklınızdan çıkabilir bu gibi durumlarda ekibimiz anında destek vermektedir. 

İzmir gelin arabası kiralama hizmeti için seçenek olarak sunmuş olduğumuz klasik araçlar tamamiyle bakımlı olmaktadır. Yıllar önce ilk gelin arabası İzmir araç kiralama hizmetine girerken İzmir klasik araç kiralama için önce iç ve dış aksamları tamamiyle yenilenmiştir. Teknik ve elektronik tüm aksamları baştan aşa günümüz teknolojisine getirilerek gelin/damat çiftimizin rahatı ve konforu düşünül İzmir klasik araç kiralama hizmeti verilmektedir.

İzmir Kiralık Vosvos Detayları

Vosvos adı bile bir çok arabayı geride bırakabilmektedir. Günümüzde her gencin hatta herkesin hayali olan vosvos gelin arabası işletmemiz tarafından kiralanmakta dır. Aracın dış donanımda gereksiz olan ve misafirlerimizin rahatını bozacak olan tüm aksamlar sökülerek konforunuz en üst seviyede düşünülmektedir. 

İzmir klasik araç kiralama hizmeti için hemen irtibata geçebilir ve düğün gününüz için aracınız için rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Araç tavanı kalp şeklinde sanruff yaptırılarak iç kısmına led döşenmiştir. Şoför yanı yolcu koltuğu sökülerek sağ tarafta gelin hanımın çok rahat ve gerekirse ayaklarını uzatarak oturabilmesi sağlanmaktadır. Gelin arabası İzmir ekibi olarak ekstra ücretler almayarak şehir turu ve düğünün sonunda olacak şekilde ödeme talep edilmektedir. Klasik gelin arabaları yada vip araçlarımız seçeneğinden modellerimizi inceleyebilirsiniz.

İzmir de harika bir gün geçirmek için hemen iletişime geçebilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz.

Halil Alataş