İzmir Kiralık Klasik Düğün Arabası

İzmir Kiralık Klasik Düğün Arabası

İzmir kiralık klasik düğün arabası için en doğru adres gelin arabası İzmir işletmemiz olmaktadır. İzmir de unutulmaz olmak ve insanların günlerce konuşacağı şekilde düğün alanına giriş yapmak ister misiniz? Sizlere muhteşem bir gün geçirmeniz için destek sağlıyoruz. Günün ilk saatlerinde şehir turu atmak için sizleri adresinizden alıyor ve 100 km kadar benzini ücrete dahil olarak hediye etmekteyiz. 

Yıllardır yüzlerce tecrübe ve referansa sahip gelin arabası izmir ekibimiz tüm düğün arabası kiralama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Tüm araçlarımız klasik ve dikkat gerektirmesinden ötürü şoförlü olarak kiralanır. Şoför olarak sizlere gün boyu eşlik edecek ekip arkadaşımız saygılı ve onlarca gelin arabası şoförlüğü tecrübesi bulunmaktadır.

O gün heyecanlı ve bir o kadarda gergin olacağınızı çok iyi biliyor ve sizleri rahatlatmak adına destek sağlıyoruz. Ekiplerimizin tecrübeli olması sebebi ile gerekli destek ve yönlendirme tarafımızca yapılmaktadır. Harika İzmir kiralık klasik düğün arabası ile unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

İzmir de Şehir Turunda Tüm Anlarınızı Resimleyin

İzmir gezerken ister sizin resimlerinizi çekecek profesyonel bir fotoğrafçı ile anlaşabilir isterseniz de kendiniz bir arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Tüm anların resimlerini çekerek ömür boyu hatıralar bırakabilirsiniz. Klasik model araçlarımız haricin İzmir vip araç kiralama hizmeti de alabilirsiniz.

İzmir kiralık klasik düğün arabası ile şehir turunu şoförlerimiz ve sizlerin eşliğinde yol güzergahı belirlenmektedir.

Düğün gününüzde her şeyin kusursuz geçmesi ve mutlu olmanız için aşırı dikkat ve önem gösterilmektedir. Düğün gününüzde aracımız garajdan çıkarken günün tüm plan ve programlaması yapılmış olmaktadır. Sadece kendinizi ekibimize bırakarak çok güzel bir gün geçirebilirsiniz.

İzmir halkı tarafından tüm dikkatleri üzerinize çekebilir ve gıpta ile insanların size baktığını görebilirsiniz. 

İzmir Gelin Arabası Şoförlü Kiralanır

Klasik araba kiralama hizmeti İzmir de bulunan tüm ilçelerde aktif olarak verilmektedir. Araçlarımızın 1960 yıllarına ait olmasından ötürü tecrübeli kişiler tarafından kullanılması gerekmektedir. Onlarca klasik gelin arabası hizmetimizde bulunan araçlarımız için ayrı ayrı şoförler ile hizmet verilmektedir.

Piyasada olan en iyi fiyatlar ve kampanyalarımızdan yararlanmak için gelin arabası izmir ekibimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Yaz aylarının düğün mevsimi olması sebebi ile mutlaka aracınızı düğün gününüze özel önceden ayırmalısınız. 

Çağrı merkezimizden günün her saati düğün arabası kiralama hizmetlerimiz hakkında detaylıca bilgi alabilirsiniz.

Halil Alataş