Kiralık Vosvos

Kiralık Vosvos

Hayalinizdeki kiralık vosvos hizmeti veren işletmemiz düğün günlerinizi harika bir konsept ile tamamlamaktadır. İzmir ilçelerinde yapılacak olan tüm organizasyonlarda kesintisiz ve kaliteli gelin arabası kiralama hizmeti alabilirsiniz. Sizler için en özel günlerden bir tanesi olan düğün gününüzde taleplerinizi en doğru ve kaliteli olacak şekilde firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Hayatınız boyunca yaşayacak olduğunuz bu özel günü, başlangıcından itibaren son anına kadar tarafımızca desteklenmektedir. Kiralık vosvos hizmetimizde şık ve tatlı bir görünüme sahip araçlarımızı tercih edebilirsiniz. İzmir de şehir turu yapacağımız esnada gün boyu uzman şoför arkadaşlarımız tarafından her an ve dakika planlanmış olmaktadır.

Gelin arabası İzmir hizmetimiz için firmamız ile iletişime geçebilir ve avantajlı fiyatlardan hizmet alabilirsiniz.

Kiralık Vosvos İle Gün Boyu Gezin

Ekibimiz en önemli gününüzde sizlere tam anlamıyla rüya gibi bir gün yaşatmaktadır. Günün başlangıcında ister evinizden ister kuaförünüz den şoförlerimiz aracılığı ile çıkış yapılmaktadır. Gelin arabası olarak sizlere eşlik edecek aracımız 100 km gezmeye uygun şekilde işletmemiz tarafından hediye edilmektedir. Aracın eski belkide 60 yıllık bir klasik olmasından ötürü aklınızda arıza ve problem yaşama gibi durumlar oluşabilmektedir.

Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak adına araçlarımız her hafta sonu çıkışında uzmanlarımız tarafından bakıma alınmaktadır. Sürekli bakım ve kontrollerden geçen tüm araçlarımız hem mekanik hemde aksesuar açısından temiz ve kullanışlı olmaktadır.

kiralık vosvos

Üstü kalp şeklinde kesik ve gelin hanımın rahat etmesi için şoför yanı koltuğu kaldırılmıştır. Profesyonel ekibimizden İzmir bölgesinde gelin arabası kiralamak istediğinizde hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kiralık Vosvos Hizmet Paketine Dahil Olanlar

Sadece vosvos araçlarımız için değil tüm klasik gelin arabaları için geçerli olan kampanya avantajlarımız bulunmaktadır. Aracımız 100 km boyunca sorunsuz yakıtı olmaktadır. Aracımız adresinize gelmeden önce süslenmekte ve bir önceki süslemenin asla aynısı olmamaktadır. Tüm gelin arabası İzmir hizmeti alan müşterilerimize şoför paket fiyat içerisinde olmaktadır. Bu sebeple yakıt, süsleme ve şoför için ekstra ücret alınmamaktadır.

Nostaljik bir gün geçirebilir ve sizlerde günümüzde gelin arabası İzmir olarak klasik araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Tercihinize göre isterseniz 2 adet kiralık vosvos hizmeti alabilirsiniz. Bu araçlarımızın birini gelin hanıma diğerini ise damat beye özel tasarlayarak unutulmaz bir gün yaşayacağınızın garantisini vermekteyiz. 

Yıllar sonra bile İzmir halkı tarafından unutulmayacak bir çift olmak istiyorsanız gelin arabası İzmir ekibimizi tercih edebilirsiniz.

Halil Alataş