Kalpli Vosvos

Kalpli Vosvos Aracımızda Klima Mevcuttur. Yazın Sıcak Aylarında Klasik Vosvosumuzla Artık Terlemeyeceksiniz. Tasarım Tescil Belgesi’ne Sahip İzmir Ve Ege Bölgesindeki Tek Vosvostur. Aracımızın Sağ Ön Koltuğu Yoktur. Böylece Gelin hanımın İnip Binerken Ve Otururken Rahat Edebileceği Geniş Bir Boşluk Oluşmasıdır. Bu Boşluk Yaklaşık 1.5 Metre Kadar Bir Alandır. Bmw 7.40’larda Bile Bu Genişlik Yoktur. Gelin Aracımız kötü Hava Şartlarında Yine Kalp Şeklindeki Şeffaf Brandasıyla Kapanmaktadır. Bu Aracımızın Kocaman Kalbinden Gökyüzünü Seyrederken, Kalbin İçinden Ayağa Kalkarak Yakınlarınızı Selamlayabileceksiniz. Aracımız Gündüz İstediğiniz Bir Saatte Gelir ve Gece 01.00 Gibi Düğün Bittikten Sonra Sizi Gideceğiniz Yere Bırakır. İzmir Vosvos Kiralama Denilince İzmir ve Ege Bölgesinde En Fazla Araç Barındıran Firmayız. Araçlarımızın Bakımları Zamanından Önce Yapılır. Gelin Arabası İzmir Olarak Bu İşi Yasal Olarak Yapan Tek Firmayız. Düğün Arabası Kiralama Yaparken Buna Dikkat Edin. Aksi Takdirde Mağdur Olma İhtimali Olabilir.

Araç Kiralayan Müşterilerimize Gelin Başı ve Makyajı Bizden Size Hediye. Düğün Öncesi Gaziemir Vizyon Kuaförde Ücretsiz Prova Yaptırabilirsiniz.

1. 100 km. Yakıtı biz karşılıyoruz. Km. Aracın Garaj Çıkışından Başlar ve Garaj Girişinde Sona Erer. Çıkış yeri Konak’tır. Km. Aşım Durumunda Aracın 1 Km. Yakıt Tüketimi 1 TL . dir.

2. Araç Süslemesi Ücretsizdir. (1.Sınıf Yapay Çiçek ile Süslenir.)

3. Araçlarımız Şoförlü Olarak Kiralanmaktadır. Şoförlerimiz Giyimine Özen Gösteren, Saygılı Ve İkinci Bir Sağdıç Olacak Deneyimli İnsanlardan Oluşmaktadır.

Araç Kiralayan Çiftlerimize 2000 tl. Değerindeki Düğün Klibinde %75 İndirim Fırsatı Var. Örnek Klibimizi Aşağıdaki Youtube Linkinden İzleyebilirsiniz.

ĞÜN KLİPLERİ